Корзина
519 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Более 150 моделей со скидкой от 5 до 50% с отправкой 24 чКупить со скидкой
Shoester - одяг, взуття та аксесуари з України та Польщі
+380958954089
+380933168704
+380933168704
Юлія
+380663592327
Руслана (Viber)

Just Mine

Всім привіт! Мене звати Юлія. Я засновник бренду Just Mine Cosmetic.

 

З чого складається косметика? Всі засоби Just Mine Cosmetic складаються з природних компонентів. Це не означає, що ми використовуємо тільки масла і відвари). Ні, це було б не цікаво. Адже в наш час, наука і технології розвиваються з величезною швидкістю, це дозволяє нам використовувати величезну кількість високоякісних, сучасних компонентів: рослинних комплексів, екстрактів, вітамінів, пептидів, кислот, гідролатов, глин, пудр рослин ... Завдяки цьому, в нашому асортименті можна побачити і засоби для вмивання, і креми для обличчя, і сироватки, і креми для рук, і шампуні, і маски для волосся. Всі ці засоби не мають в складі сульфатів, продуктів нафтопереробки, парабенів!  
Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
 

Трохи історії

Створенню косметичного бренду передувало створення натурального мила ручної роботи. Це було дуже цікаве, корисне і надихаюче заняття. Однак періодично мене відвідували думки про те, що мені хочеться, щоб люди могли користуватися і якісною косметикою мого виробництва. Мені хотілося самостійно зробити кожен засіб, вклавши в нього максимальну кількість корисних компонентів, любові і гармонії. Так, з ростом мого бажання створювати косметику, плавно зменшувалася кількість виробленого мила і стрімко збільшувалася кількість ідей по створенню косметики.

 

У 2016 році в зв'язку зі збільшенням кількості створених засобів, була відкрита майстерня - це спеціальне приміщення з необхідним обладнанням для створення косметики невеликими партіями, з місцем для правильного збереження всіх компонентів і готової продукції, з робочим місцем для підготовки і упаковки посилок, в якому зараз і створюється косметика Just Mine Cosmetic.