Корзина
557 отзывов
Оновлення новорічних піжамКупити зі знижкою
Shoester - піжами, одяг, взуття UA/PL
+380933168704
+380933168704
+380933168704
Юлія
+380663592327
Руслана (Viber)

Повернення/обмін

Якщо з якихось причин товар вам не підійде, його можна обміняти або повернути гроші. Для цього зверніться до менеджера магазину не пізніше, ніж через 14 днів після отримання замовлення.

Наприклад, отриманий товар з дефектом (царапини, фізичині пошкодження тощо) чи можливо не підійшов розмір. Саме для того, щоб не виникло проблем з розміром, ми просимо відповідально та уважно замірювати усі потрібні параметри, котрі запитує менеджер.

 

Повернення/обміну нема, якщо:

  • Є ознаки використання або втрачений товарний вигляд (царапини та фізичні пошкодження, котрі з'явились після отримання товару клієнтом, не розглядаються як дефект, оскільки відповідальність за цілісність товару несе покупець.) Уважно оглядайте товар у відділенні кур'єрської служби в присутності співробітника пошти.
  • На товарі розміщені ініціали, дати і зображення, запропоновані покупцем 
  • Замовлення зроблене за індивідуальними мірками
  • Товар належної якості належить до категорій, котрі не підлягають поверненню згідно законодавства України:

- Косметика

- Ювелірні прикраси
- Нижня і постільна білизна, домашній одяг
- Дитячі іграшки та товари для немовлят
- Шкарпетки та рукавички
- Продукти харчування
- Товари в цифровому форматі
- Друковані видання

 

Вартість доставки в обидві сторони при поверненні / заміні оплачує покупець! Якщо Ви не з'явилися у відділення кур'єрської служби за замовленням, вартість доставки туди і назад віднімається з Вашої передоплати. При поверненні / заміні в разі виконання зазначених умов клієнту повертається передоплата за вирахуванням вартості доставки в обидві сторони. У разі повернення, якщо клієнт дезінформував співробітників магазина - вказав невірний розмір або вигадану причину повернення, передоплата клієнтові не повертається, а є компенсацією за безвідповідальність покупця.

 

  • Обмін можливий виключно на таку ж модель, як у Вашому замовленні. Якщо аналогічна модель відсутня на складі, в індивідуальному порядку уточнюємо з клієнтом альтернативну заміну іншою моделлю.

  • При поверненні Вам необхідно написати заяву з Вашою претензією і вкласти його в коробку з товаром, котрий повертається. Якщо розмір взуття не підійшов, необхідно докласти аркуш з малюнком Вашої стопи. Заміна розміру без малюнка стопи не проводиться.

Повернення коштів і заміна моделі на більший / менший розмір.

Щоб повернути куплену Вами модель або оформити заміну на більший або менший розмір, потрібно заповнити заяву (зразок заяви можна завантажити за посиланням нижче):